PORTATİF BARBEKÜLER Hayat durağan değil - Harika bir barbekünün de olması gerekmiyor.
TRAVELQ™ SERİSİ 3 Model

Hareket halindeyken hassas sıcaklık kontrolü ve gurme barbekü için iki brülör.

İNCELE


 

Hava koşullarına dayanıklı barbekü kapağı, ısıtma rafı veya dökme demir ızgara gibi profesyonel kalitede aksesuarlarla seyahat boyu barbekü seviyesini yükseltin. Hareket halindeyken gurme barbekü ile kalabalığınızı etkilemek için ihtiyacınız olan her şey!

Hayat sizi nereye götürürse götürsün harika barbekü deneyimi yaşamanıza yardımcı olan portatif barbekü serimizin en sevilen özelliklerinden bazılarına göz atın:

İster büyük gruplara hizmet etmek için mükemmel bir portatif barbekü arıyor olun, ister maceralı yaşam tarzınıza ayak uydurmak için çok yönlü, kompakt bir ürüne ihtiyacınız olsun, Napoleon istediğiniz özelliklere sahip yüksek kaliteli, uygun fiyatlı harika bir barbekü yelpazesi sunar. Taşınabilirlik için performanstan neden ödün vermeniz gerekmediğini görmek için tüm portatif barbekü serimizi keşfedin! Bugün bir Napoleon TravelQ Barbekü ile ızgara yapın.

Cömert Pişirme Alanı: Kalabalıklar için kolaylıkla barbekü yapın!

Katlanır Ayaklar: Belirli modellerdeki katlanabilir ayaklar veya arabalar, kompakt depolama ve sorunsuz kurulum sağlar.

Ergonomik Kontrol Düğmeleri: Kolay, pürüzsüz sıcaklık kontrolü.

İkonik WAVE™ Pişirme Izgaraları: Napoleon'un imza Wave tasarımlı porselen kaplı pişirme ızgaraları, mükemmel mühürleme için tutarlı ısı transferi sağlar. Bu ızgaralar ayrıca yemeğinizin brülörlere düşmesini önlemeye yardımcı olur, böylece her lokmanın tadını çıkarabilirsiniz!

ACCU-PROBE™ Sıcaklık Göstergesi: Son derece hassas göstergemizle barbekünün optimum ızgara sıcaklığına ne zaman ulaştığını öğrenin.

10 Yıllık Napoleon Sınırlı Garantisi: Portatif barbekü keyfini yıllarca sürebileceğiniz için içiniz rahat olsun.

İster büyük gruplara hizmet etmek için mükemmel bir portatif barbekü arıyor olun, ister maceralı yaşam tarzınıza ayak uydurmak için çok yönlü, kompakt bir ürüne ihtiyacınız olsun, Napoleon istediğiniz özelliklere sahip yüksek kaliteli, uygun fiyatlı harika bir barbekü yelpazesi sunar. Taşınabilirlik için performanstan neden ödün vermeniz gerekmediğini görmek için tüm portatif barbekü serimizi keşfedin!

Bugün bir Napoleon TravelQ Barbekü ile ızgara yapın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR