KÖMÜRLÜ BARBEKÜ SERİSİ

Napoleon imzalı bir Kömürlü Barbekü ile
klasik barbeküyü hissedin ve yaşayın.

 
10 YIL LİMİTLİ GARANTİ

Napoleon, içinizin rahat olması için tüm ürünlerimiz için sınıfının en iyi üretici garantisi sunar. En kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilen ürünlerimiz ve hizmetlerimizle gurur duyuyoruz.
Napoleon ürününüzle ilgili tüm ayrıntılar için lütfen garanti sayfamıza bakın.

GARANTİ BİLGİSİ 

Napoleon® kömürlü barbekünüzde biftek, sebze veya diğer lezzetli akşam yemeği fikirlerini yapmak gibisi yoktur. Ne de olsa, açık hava barbekünüzde yemek pişirirken, yalnızca odun kömürü otantik barbekü tadı ve kokusu verebilir.

Büyük bir aileyi beslemek için yeterince büyük olan kömürlü dış mekan barbekülerinden seyahat halindeyken gereken daha küçük barbekülere kadar, Napoleon'un kömürlü barbekü serisi tüm yaz boyunca keyifli barbekü yapmanızı sağlayacak. Napoleon'un kömürlü barbeküleri, dayanıklı yapıları ve olağanüstü garantileri ile profesyonel kömürlü barbekülerin doruk noktasıdır.

Napoleon Kömürlü Barbekü Serisi, mangal kömürü keyfinizi yepyeni bir seviyeye taşımak için ihtiyaç duyduğunuz detayları içerir. Napoleon'un belirgin ızgara izleri için ikonik WAVE™ pişirme ızgaralarından hava ve sıcaklık doğruluğunu artırmak için PRO Hava Kontrol sistemimize kadar... Kısa sürede mahallenin barbekü kralı olacaksınız! Şimdi menüde kemikten düşen kaburgalar, mükemmel şekilde mühürlenmiş biftekler, daha sulu etler ve inanılmaz lezzetler var.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR